Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 

ProntOnline Dil Okulu kimdir? 

ProntOnline Dil okulu  geleneksel yüz yüze öğrenmenin sınırlılığını ortadan kaldıracak şekilde internet üzerinden öğrencilerin Profesyonel sekilde hazırlanan HD kamera ile çekilen ve Uzman formasyon sahibi Amerikan, İtalyan, İspanyol ve Türk öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 300 den fazla yabanci dil eğitim videolarına, dil diyalog videolarına ders içeriklerine eş zamansız olarak ulaşmalarına olanak sağlamaktadır. Ders Videolarının dışında Ders içerikleri, metin, sunum, ses ve diyalog videoları gibi çoklu ortamlarla zenginleştirilerek, öğrencilerin çoklu duyusuna hitap edecek şekilde sunulmaktadır. Bu şekilde herhangi bir işte çalışma, sağlık, barınma, ulaşım vb. nedenlerle öğrenim sınırlılığı olan, bir kursa gitme sansı olmayan veya bulunduğu yerde bir dil kursu olmayan, çalışma temposu nedeni ile kursa gidemeyen zaman ayıramayan, veya kurs saatleri kendisine uymayan bireylere Uygun fiyatlara eğitim sunmayı görev edinmiştir.
 
ProntOnline Öğrenim Sistemi, İster evinizde, ister iş yerinizde,seyahatte, bir kafede cafenizi yudumlarken veya ister yurtdışında olun internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabileceğiniz bir eğitim platformudur. Uzaktan Online Öğrenim Sisteminde, Online video derslerinin yanı sıra ders araç ve gereçleriniz tamamen elektronik ortamdadır, sınavlar elektronik ortamda hem ders videonun ardından yapılır.
 
Prontonline olarak misyonumuz, Hedefe yönelik başarıya ulaşmak ! Dil konuşma ve doğru şekilde öğrenme konusunda tamamen bağımsız hale gelebilmenize yardımcı olmak ve bunu en kısa zamanda başarmaktır. Prontonline ve uzman kadrosu attığınız her adımda yanınızdadır. 
 

 

Online Öğrenim Sistemi nedir? 

Video destekli Online Öğrenim Sisteminin bir diğer adı da e-Eğitim’dir (e-learning). İnternet olan her yerden e-Eğitim zaman ve mekandan bağımsız sunulan bir hizmet olduğundan; kurum sahipleri, yöneticileri, kurum çalışanları, çalışan veya çalışmayan bireysel katılımcılar, ev hanımları ve öğrenciler bu hizmetten rahatlıkla yararlanabilir. 
 

 

ProntOnline eğitmen kadrosu kimlerden oluşuyor?

ProntOnline, Uzman formasyon sahibi Amerikan, İtalyan, İspanyol ve Türk eğitmenleri kadrosunda bulundurmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı yeni eğitmenler ile görüşmelere devam etmektedir. 

 

Sertifika nedir? 

Tercih edilen Yabancı dilde  veya Bir konuda, meslek dalında  uzmanlaşma sağlayan, iş hayatındaki uygulamalara, yabancı dil eğitimlerine katılım sonunda elde edilen, kişinin sözü geçen konudaki, aldığı eğitimdeki niteliğini gösteren belgedir. 
 

 

Sertifikanın faydaları nelerdir? 

1-Akademik kariyere Katkı: Bir çok Araştırma gösteriyor ki, Bir programdan sertifika veya katılım belgesine sahip insanlar daha hızlı ve iyi çalışmakta,akademik kariyerinizi daha üst düzeyde  tutmakta, iş tekliflerinde istediğiniz verimi almanızı sağlamakta, uluslar arası iletişimlerde aranılan kişi olmanızı sağlamakta, iş hayatınızda  daha başarılı olunmakta dolayısı ile aylık maaşınıza artı bir değer katmaktadır. Sertifika sahibi kişilerin ile görev aldıkları kurumlar da hedeflerine daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmaktadır, böylelikle iş hayatında rakiplerinin önüne geçmektedir. Tüm eğitimlerimiz ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu – AAHEA) tarafından yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir veya Resmi Akreditasyon Belgesi’ni görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.
 
2- Hedeflere ulaşma ve İş Bulma Fırsatı: Online dil eğitiminden sertifika almış personelin daha iyi standartta hizmet vereceği,başarılı olacağı ve işe daha fazla katkı sağlayacağı bilindiği için, şirketler de şeçimlerini sertifika sahibi adaylardan yapmaktadırlar. Kültürlü olmanın bir yolu da  günümüzde sadece bir dil yetersiz kalmakta artık birden fazla dil bilen kişilerin tercih edildiği araştırmalarda tespit edilmiştir dolayısı ile kendi öz kültürünüze katkıda bulunmak isteyenler için bir dil değil bir kaç yabancı dil kültürünü elde etmektedir.
 
3- Zamandan Kazanma : Yıllarca süren tecrübeler sonucu edinilen fakat kullanmayarak unutulan Dil bilgilerini online dil programlarında öğrenme fırsatından faydalanarak, önceden yapılmış hataları tekrarlamadan,unutulan konuları tekrar hatırlatılarak, daha çabuk ve verimli şekilde yeni bir başlangıç yapmaya olanak verir. 
 

 

ProntOnline Sertifikası’nın önemi nedir? 

ProntOnline  online dil eğitimi programlarından   ayıran en önemli özelliği Uzman formasyon sahibi Türkçe bilen Amerikan, İtalyan, İspanyol ve Türk öğretmenlerimiz tarafından Eğitim programlarının oluşturulmasıdır. Bu sayede katılımcılar dil eğitimlerinde hem öğrendikleri dilin aksanını iyi bir şekilde kavrar, Anlatım dili bazı derslerde Türkçe kullanılarak anlatılması katılımcılar için  ders konularını anlamada daha kolay anlaşır kılmıştır. Tercih edilen her eğitim sertifikayla tescil edilmiş olur.
 
Ayrıca, ProntOnline Online Yabancı Dil okulu Türkiye’nin ilk uluslararası akreditasyona sahip online eğitim kurumu olup, tüm dil eğitimlerimiz ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu – AAHEA) tarafından yürütülmektedir. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 
 

 

İnsan Kaynakları sertifikaları nasıl değerlendirir? 

İşe alımlarda diğer iş başvurularından sizi ayıracak   başlıca özellikler arasında öğrenim, tecrübe ve öğrenme isteği yer alır yalnız birde birden çok Sertifika programlarına katılmış iseniz  bu niteliklerin kendinizde bulunduğunu göstermiş olursunuz. Bu sizin çalışkanlığınızı, azminizi, kendinizi geliştirmek istediğinizi, öz güveniniz olduğunu gösteren unsurlar olarak görülür. Böylelikle diğer başvuranların bir adımda önünde bulunursunuz. 
 

 

Neden sertifika programlarına katılmalı? 

Sertifika programlarına yaş sınırı gözetmeksizin herkes katılabilir. Öğrenciler, Tercih etikleri dili iyi bir şekilde öğrendikten sonra bunun kariyer basamaklarında çok faydası olacağını bilerek online dil eğitimlerine katılmalı. Sertifikalı personelin daha üstün standartta hizmet vereceği ve işe daha uygun olduğu bilindiği için, şirketler de tercihlerini onlardan yana yapmaktalar. Kültürlü olmanın bir yolu da  günümüzde sadece bir dil yetersiz kalmakta artık birden fazla dil bilen kişilerin tercih edildiği araştırmalarda tespit edilmiştir dolayısı ile kendi öz  kültürünüze katkıda bulunmak isteyenler için bir dil değil bir kaç yabancı dil kültürünü elde etmektedir.Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?’ 
Online dil Eğitimlerine istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; Başvuru Formu’nu doldurmak ve eğitim ücretini www.prontonline.net sitesinden yatırdıktan sonra veya fırsat sitelerinden kupon aldıktan sonra başvuru formunu tarafımıza gönderiniz. Sistem işleyişi hakkında detaylı bilgi için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
 

 

Nasıl hesap oluşturabilirim? 

Prontonline Language School’u  kullanabilmeniz için kullanıcı hesabınız olması şarttır. Kullanıcı hesabı oluşturmak için www.onlinedilokulum.com sitemize giriş yapınız ve  Online Dil Okulumuza Ücretsiz Demo Video derslerimizi izleyerek başlayın. Ya da danışmanlarımızdan biriyle konuşmak için Online abonelik satın aldıysanız, bir kullanıcı adı ve parola onay e-postası alacaksınız.Fırsat sitelerinden fırsat kodu aldı iseniz e-mail ile isim-soyisim,telefon numarası, Tercih ettiğiniz eğitim dilini,tercih ettiğiniz eğitim günü ve seçtiğiniz başlama tarihini ve kupon kodunu bize bildirmeniz gerekmektedir.Online Eğitim siparis formu doldurulması gerekmektedir. Sipariş formuna ulaşmak için tıklayınız. Sipariş formunda varsa fırsat kodunu girmeyi unutmayınız.
Hesabınız etkinleştirildikten sonra kullanıcı adı ve parola bilgilerinizi içeren bir eposta alacaksınız. İleride gerekebilecek bu epostayı lütfen saklayın.