Kurucunun Mesajı

Kurucunun Mesajı

 

Yabancı dil okulları arasında Türkiye’nin en yenilikçi online eğitim platformu olan ProntOnline dil okulu’na hoş geldiniz! Dil eğitimi ve Yurtdışı eğitimde 18. Yıllık gecmise ve birikime sahip olan Pronto eğitim kurumları şu anda kayıtlı olan yüzlerce öğrencisine uzaktan bire bir online eğitim veya Türkiyede ilk ve Tek olan video destekli online eğitim yoluyla katkı sağlamanın yanı sıra, özel projeler yardımıyla Türkiye’nin eğitim sorunlarının aşılmasında da vazgeçilmez bir rol üstlenmektedir. Latin dillerinde italyanca, İspanyolca’nın yanı sıra ingilizce de gerek online canlı sınıf ve gerekte online Video destekli eğitimlerde Türkiyede ilke imza atmıstır.

 

ProntOnline Dil Okulu, ülkemizde yenilikçi online eğitim modeli ile yeni ihtiyaçların karşılanması konusunda uzmandır. ProntOnline, kalite düzeyi yüksek anadil öğretmen kadrosu ve eğitim danışmanları ile siz katılımcılarımıza en iyi hizmeti sağlamaktadır.,Dil eğitiminde ki kalıplaşmışlıklardan uzak bir uzaktan online eğitim modeli ile Ülkemizdeki yaygın eğitim sisteminden farklılığını kanıtlamıştır.Bunun yanı sıra ülkemizde maddi kaynakları yetersiz olan anadoluda ki ilk öğretim okullarımıza sosyal sorumluluk kampanyası başlatma çalışmaları devam etmekte, bu okullarda okuyan öğrencilerimize ücretsiz olarak online canli sınıf eğitimi ve online video destekli eğitimler ile ordaki okuyan öğrencilere dil eğitiminde destek çalışmaları devam etmektedir, online dil eğitimi programını basarılı sekilde tamamlayan öğrencilerin uluslar arası gecerliliği olan, uluslararası akreditasyona sahip olan sertifikanın sahibi olmaları ordaki öğrencilerin ilerdeki hedeflerine ilerlemede yardımcı olacağını düşünmekteyiz ve bu yolda hedefimiz ülkemizde herkesin en azından bir yabancı dili konuşmasını sağlamaktır.

 

Ayrıca, ProntOnline Dil Okulu Türkiye’de uluslararası akreditasyona sahip online eğitim kurumu olup, tüm eğitimler ve sertifikalar uluslararası düzeyde onaylıdır. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu – AAHEA) tarafından gerçekleşmektedir.

 

ProntOnline, Dünyada en çok konusulan dilleri 3 yabancı dili ( ingilizce, italyanca, İspanyolca ) online eğitim programında 300 videodan fazla eğitim videosunu bulundurarak , Türkiye haricinde diğer dünya ülkelerindeki Türk vatandaşlarınıda düşünerek bu hizmeti sağlamaktadır.

 

Ayrıca eğitimde kullanılan materyallerimiz, sertifikaların hazırlanması, derslerin işleyişi gibi tüm aşamalarda uluslararası standartlara uygun şekilde bizi seçen katılımcılarımıza dogru ,kaliteli ,güvenilir eğitim vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Bizi seçen katılımcılarımıza vermiş olduğumuz sertifikaların uluslararası düzeyde geçerliliğini sağlamaktayız.Bu yüzden Resmi Akreditasyon Belgesine sahibiz.

 

Bir dil bir insan mantığıyla hareket edip bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımızla,

Adesso Eğitim Danışmanlık Org. Dış Tic. Ltd. Şti.