Hakkımızda

Hakkımızda

PRONTONLINE

18 senelik gecmiş ve birikime sahip olan Prontoitalia bünyesinde kurulan ve faaliyet gösteren ProntOnline Dil Okulu, nerede olursanız olun internet  olan  her tarafta iş yerinizde, evinizde, kafede, yurtdışında, zaman ve yer kısıtlaması olmadan eğitim alabilmenize olanak sunan bir online dil eğitim sistemidir.

Dünyamızda ve ülkemizde  her geçen gün, bireysel ve kurumsal eğitim programlarının  uzaktan eğitim teknolojisini kullanımı yaygınlaşmaktadır. Yeni Projeler ile ProntOnline Zamanla artan ürün yelpazesiyle hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara Türkiyede ilk olan “Online Video destekli eğitim” vermeyi amaçlayan ve bunu Tüm dillerde Tüm Türkiyeye yaymayı amaçlayan ProntOnline, Türkiye’de bu eksik olan eğitim sistemini dolduran bir çözüm olarak ortaya çıkmış 18 senelik birikimi ve Tecrübesi, uzman formasyon sahibi yabancı ve Türk Öğretmen kadrosu ile online eğitimdeki eksilkikleri doldurmaya ve geliştirmeye devam etmektedir.

ProntOnline, konusunda uzmanlaşmış Formasyon sahibi Amerikalı, İspanyol, İtalyan ve Türk bir çok eğitmenin hazırlamış olduğu değerli eğitim materyallerini, kendinizi her videodan sonra test edebileceğiniz soruları sizlere online olarak sunmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı durmadan, yenilikçi  yeni eğitim programları için çalışmalar yapmakta ve bu hizmeti sosyal sorumluluk kampanyaları ile birleştirmektedir.

Vurgulamak istediğimiz en önemli farkımızdan biri ise 18 senelik geçmiş ve birikime sahip olan kadromuz ile ProntOnline Türkiye’nin ilk uluslararası akreditasyona sahip online eğitim kurumu olup, tüm eğitimlerimiz ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu – AAHEA) tarafından yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Resmi Akreditasyon Belgesi’ni görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizleri de bu yenilikçi ve Türkiye’de ilk olan ” Video destekli Online Eğitim” oluşumunun içerisinde görmek bizlere onur verecektir.